Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

09-02-2013, 05:25 PM,
Nebunu Deconectat
Member
*

• Sep 2013
  • 26 Posts
  • Subiecte: 24
  • 0

• Puncte: 876
zoar.ro
Ressler webhosting incepand de la 3.99 Euro/Luna 25 de GB + 20 de Conturi cu acces Cpanel 11
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

01-12-2015, 07:31 PM,
Alexandru Barbu Deconectat
Senior Member
**

• Aug 2014
  • 91 Posts
  • Subiecte: 16
  • 1

• Puncte: 1,479
RE: zoar.ro
Ofera un pachet interesant de 0.69 euro, cand am vazut spatiu 5gb am crezut ca nu e adevarat dar apoi am vazut ca limiteaza traficul la 10 gb si doar un domeniu gazduit. Oare ce poti face cu 5 spatiu dar 10 gb trafic lunar ? E strategie de marketing ?
“Știința este căpitanul, iar practica soldații.”

01-12-2015, 10:28 PM,
Mister B Deconectat
Super Moderator

• Dec 2014
  • 107 Posts
  • Subiecte: 38
  • 2

• Puncte: 2,115
RE: zoar.ro
Ar trebui sa ofere pachete de hosting si pentru cei care detin mai multe domenii. Eu unu detin 3-4 bloguri mici si daca as vrea sa le mut la ei nu as putea pentru ca si pachetul startup 3 tot maxim 1 domeniu accepta.
Reguli Forum:
1. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
2. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
.....
999. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|