Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01-05-2015, 04:16 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • Subiecte: 201
  • 25

• Puncte: 20,889
Versiune mobila forum.
Cei care aveti smartphone/tableta puteti testa, sa imi transmiteti daca e o tema ok si daca este mai usor de "umblat" pe forum de pe device.

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

01-05-2015, 05:15 PM,
DarkDemon Deconectat
Seller international,si om respectuos

• Jan 2015
  • 38 Posts
  • Subiecte: 11

• Puncte: 1,330
RE: Versiune mobila forum.
Am testat forumul de pe smartphone,este foarte ok,culorile,textul,totul se vede minunat,ati facut o munca buna!

01-05-2015, 07:41 PM,
andreiu16 Deconectat
www.competitii.ro

• Jan 2014
  • 113 Posts
  • Subiecte: 4
  • 13

• Puncte: 3,009
Arata bine si se misca la fel de bine. Imi place ca este optiune de last message posted sa-l vezi primul cand intri in topic ... felicitari pentru implementare!

01-06-2015, 08:14 PM,
andreiu16 Deconectat
www.competitii.ro

• Jan 2014
  • 113 Posts
  • Subiecte: 4
  • 13

• Puncte: 3,009
Am observat ca nu poti diferentia de pe telefon thread-urile in care s-au postat mesaje noi. Asta e o optiune foarte utila si ar trebuie implementata cumva.

LE: apar cu bold topicurile care contin mesaje noi.poate o culoare (rosu, de exemplu) ar fi mai indicata. Bold-ul asta nu prea face o diferenta vizibila.
(Ultima modificare: 01-06-2015, 08:17 PM de andreiu16.)

01-08-2015, 04:30 PM,
laurentiu Deconectat
Member
*

• Aug 2014
  • 34 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 827
De pe versiunea mobila postez acum! Buna treaba!

01-18-2015, 11:53 AM,
AndyChriss123 Deconectat
Member
*

• Jan 2015
  • 20 Posts
  • 0

• Puncte: 481
Intradevar, este foarte satisfacator!

01-18-2015, 12:12 PM,
dyyk Deconectat
Senior Member
**

• Jan 2015
  • 99 Posts
  • 0

• Puncte: 2,780
De pe telefon se vede foarte bine, cu mentiunea ca folosesc un device care are un sistem de operare Windows Phone, ultima versiune. Se misca mai ciudat, in sensul bun al cuvantului. Tema actuala nu se prea potriveste, mai ales acel logo. De ce nu lucrati la o identitate mai serioasa, care sa fie benefica pe viitor?
Atunci cand ma plictisesc, ma joc jocuri online pe nejucam.net, un site care imi place.

01-18-2015, 08:16 PM,
Mister B Deconectat
Super Moderator

• Dec 2014
  • 107 Posts
  • Subiecte: 38
  • 2

• Puncte: 2,115
(01-18-2015, 12:12 PM)dyyk a scris: De pe telefon se vede foarte bine, cu mentiunea ca folosesc un device care are un sistem de operare Windows Phone, ultima versiune. Se misca mai ciudat, in sensul bun al cuvantului. Tema actuala nu se prea potriveste, mai ales acel logo. De ce nu lucrati la o identitate mai serioasa, care sa fie benefica pe viitor?

Daca aveti idei de tema/logo lasati aici cateva exemple.
Reguli Forum:
1. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
2. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
.....
999. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
(Ultima modificare: 01-18-2015, 08:17 PM de Mister B.)

01-18-2015, 09:35 PM,
dyyk Deconectat
Senior Member
**

• Jan 2015
  • 99 Posts
  • 0

• Puncte: 2,780
(01-18-2015, 08:16 PM)Mister B a scris:
(01-18-2015, 12:12 PM)dyyk a scris: De pe telefon se vede foarte bine, cu mentiunea ca folosesc un device care are un sistem de operare Windows Phone, ultima versiune. Se misca mai ciudat, in sensul bun al cuvantului. Tema actuala nu se prea potriveste, mai ales acel logo. De ce nu lucrati la o identitate mai serioasa, care sa fie benefica pe viitor?

Daca aveti idei de tema/logo lasati aici cateva exemple.

Tema actuala cat si logo-ul sunt mai mult pentru o comunitate de gaming. Eu as recomanda urmatoarele teme: Chow Space, Fancy Minimalist Theme, Tranquil, Square, 1point8, rush, Professional Theme cat si Corporate Theme. Despre logo n-am ce spune. Mai bine investiti in comunitate decat sa investiti in continut. Oricum, platiti degeaba continutul, deoarece este foarte slab. Trebuie sa incercati sa atrageti utilizatori care sa fie activi. Eu am vrut sa plec in momentul in care am vazut ca nu primesc raspuns de la administrator in legatura cu mesajele mele, daca sunt acceptate pentru a putea castiga un ban. N-am primit, dar nici nu o sa insist. In acest moment comunitatea are nevoie de utilizatori activi, care sa interactioneze, daca nu investiti in acesta parte atunci degeaba va mai promovati, degeaba!
Atunci cand ma plictisesc, ma joc jocuri online pe nejucam.net, un site care imi place.
(Ultima modificare: 01-18-2015, 09:36 PM de dyyk.)

01-18-2015, 09:49 PM,
Mister B Deconectat
Super Moderator

• Dec 2014
  • 107 Posts
  • Subiecte: 38
  • 2

• Puncte: 2,115
Asa arata o tema de gaming http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=196 , asta nu are nici un element legat de gaming. Sa aduci oameni care sa posteze bine e dificil dar atata vreme cat s-a luat masura de 5 reply-uri de proba, cred ca o sa apara si efecte pozitive. Eu raman pozitiv si cred ca userii care sa posteze ok si fara bani vor urma sa apara. Radu raspunde greu la pm dar o sa va raspunda.
Reguli Forum:
1. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
2. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
.....
999. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.

01-18-2015, 10:22 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • Subiecte: 201
  • 25

• Puncte: 20,889
Pe viitor vad acest forum ca un ajutor pentru cei care doresc sa achizioneze un produs si vor sa afle parere/informatii. Aspectul grafica nu conteaza prea mult si ma intereseaza doar sa existe continut de calitate. Continutul de calitate se face greu si e nevoie de multa rabdare, nu exista proiect fara faze dificile.

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.

01-22-2015, 07:47 PM,
sedan119 Deconectat
Member
*

• Jan 2015
  • 24 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 602
am intrat de pe telefon si intradevar aveti un aspect foarte frumos , se misca foarte bine , nu se blocheaza si este foarte bine lucrat daca pot sa zic asa , Felicitari!

02-12-2015, 12:17 AM,
Dzek7 Deconectat
Member
*

• Feb 2015
  • 21 Posts
  • 0

• Puncte: 489
Da versiunea mobile este OK.

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Ce versiune de android folositi parental 5 1,707 05-05-2016, 02:21 AM
Ultimul mesaj: Bit2Win
Monstru5 Propunere nume noi forum Mariusica91 2 786 02-11-2015, 11:23 PM
Ultimul mesaj: Dzek7
Opinie Propunere V2 Forum StrumF. 3 945 01-10-2015, 11:36 PM
Ultimul mesaj: andreiu16
  Propunere forum StrumF. 10 1,634 01-09-2015, 09:35 PM
Ultimul mesaj: StrumF.
a21 Pareri si sfaturi forum Radu 16 3,272 09-24-2014, 07:08 PM
Ultimul mesaj: hunterika
Stiai Ce ati dori sa gasiti pe acest forum ? mario 7 2,397 09-24-2014, 06:58 PM
Ultimul mesaj: andreiu16

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|