Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 3 voturi - 3.67 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

02-10-2015, 06:02 AM,
Flw Deconectat
CSBEST România
**

• Oct 2014
  • 48 Posts
  • Subiecte: 1
  • 8

• Puncte: 1,318
RE: Vand xREDIRECT
Știi ce înseamnă off-topic ? Eu nu văd să mă fi abătut de la subiectul acestui topic .. Zi ms, ai aflat acum ce înseamnă !
De unde și până unde ai ajuns să mă acuzi tu pe mine de ”țepe” ? Știi ceva de care eu nu am cunoștință ? Cum poți afirma un lucru despre o persoană de care nu știi nimic (semn că ești un om slab)
Cum ți-am postat aici situația serverului tău l-ai și curățat Smile Măcar așa ..

Ce spuneai că face acest trackerui.dll ? Serios ?

Ok hai să îți scriu eu ce face și citez:
Citat:TrackerUI.dll este un dll ce este capabil sa schimbe orice fisier din Counter-Strike 1.6 .TrackerUI.dll poate schimba MasterServers.vdf \ MasterServers2.vdf \ AutoExec.cfg \ UserConfig.cfg \ GameMenu.res \ Motd.txt \ Config.cfg \ ReadMe.txt \ Version.txt. Scoate orice fisier de pe ReadOnly si il rescrie iar dupa il pune din nou pe ReadOnly si Hidden.Fisierele pot fi urcate prin FTP pe orice webhost iar dll le ia de pe WebHostul dumneavoastra.Este solutia ideala de a popula un MasterServer sau un Server de Counter-Strike 1.6 foarte simplu si foarte usor.

Dar desigur știai și tu ce face Smile

Și cu Radu ce .. ? Să nu uităm că sunteți banați și în setmaster ..

89.44.246.176
20.November.2013, 6:46 pm
GameMenu

Deci avem așa:
trackerui.dll / paypal dispute / gamemenu

3 motive prin care voi vă recomandați a fi serioși ..

Oricum de proști e plin pământul ăsta, motiv pentru care ”afacerea” voastră pare să prospere după spusele tale.
În fine, fie cum spui tu, părăsesc această ”conversație” evitând alte clișee..

Salut !
(Ultima modificare: 02-10-2015, 06:07 AM de Flw.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

02-10-2015, 10:32 AM,
CStrikeArena Deconectat
Junior Member

• Mar 2014
  • 13 Posts
  • 0

• Puncte: 376
Daca nu vezi sa te fi abatut de la subiectul acestui topic care implica vanzarea de x-redirect al altui server decat al tau si in care mi te plangi tu cum ca nu ti-ai gasit client atunci eu zic sa te mai gandesti odata, iar ca sa iti dau peste nas si sa vezi tu ca a fost curat dintotdeauna acel DLL, lucru de care stiai deja dar iti place sa te prostesti, ia uite aici un print screen http://prntscr.com/63ajt3 si citeste tu singurel data cand a fost adaugat acel DLL adica acuma 1 an si daca a mai fost editat de atunci. Deci cum e? L-am modificat dupa ce ai postat "situatia serverului" ce-o mai vrea sa insemne si aia? Imi e deajunns sa iti citesc posturile si sa imi dau seama exact ce fel de copil esti pentru ca eu nu te vad a fi vreun om matur nici in ruptul capului., dealtfel nici nu ma mir de ce te-a injurat baiatul ala in prima pagina. Ceva, ceva tot stie el despre tine.

Si apropo, nu stiu de unde dai tu copy-paste insa un TrackerUI.dll nu poate scoate un alt dll de pe read only si sa il inlocuiasca. Alea sunt metodele voastre avansate de bindat jucatori de care putin imi pasa mie. Si in cazul in care nu stiai, setmaster si gtrs folosesc deasemenea acest DLL + alte tehnici mai avansate insa spre deosebire de noi siteurile astea de boost modifica si lista de servere si tin jucatorii pe "platforma" lucru ce la noi nu se intampla insa stiai deja asta pentru ca ai testat si nu ti-a venit sa crezi ca ai dat peste un server care incearca defapt sa "curete" jucatorii de binduri si sa ii aduca la default. Sunt si alte metode decat datul banilor pe boosturi si bindatul jucatorilor pana in gat insa trebuie sa te duca capul ca sa le descoperi.

Este deajuns ca au fost destule servere care ne-au fost clienti luni de zile cat sa stim noi ca am fost seriosi pentru ei, banurile pe niste siteuri de boosturi de care nu ne pasa oricum sunt cam egale cu 0. In cazul in care nu vorbesti doar ca sa te afli in treaba, iti recomand sa te apuci de verificat ca tot esti atat de interesat si sa vezi tu ce conturi de paypal au facut disputele apoi roaga pe cineva sa iti dea boost de pe paypaluri furate ca mai mult ca sigur apelati si voi la treburile astea si vezi daca e asa cum zic eu. Crezi ca celor de la setmaster sau gtrs le-a pasat ca boosturile au fost date de pe paypaluri furate pana nu au primit chargeback? Normal ca nu, le-a pasat doar de bani altfel faceau investigatii si blocau plata prin paypal catre serverul nostru asa cum le-am zis celor de la gtrs cu ceva luni inainte sa se intample acest lucru avand in vedere ca cele sub 10 boosturi date de mine le-am platit doar bancar, dar oricum sunt deranjat absolut deloc de fazele astea cu disputele sau ca am luat ban pe nedrept avand in vedere ca singurele boosturi folosite au fost acum ani buni de zile, iar de asta nici nu m-am zbatut prea mult cand am vazut ca totul se rezuma la bani cand vine vorba de ambele siteuri de boosturi. Daca tot nu folosesc boosturi, nici nu imi pasa daca un server e banat, cat despre a vinde jucatori din boost intr-un xredirect , mai mult de atat nu cred ca te duce capul oricum.

Apropo, ca tot iti place sa faci investigatii si sa denaturezi lucrurile, hai sa iti mai dau odata peste nasul ala lung al tau: (gandirea nu prea te ajuta, stiu, dar da-mi voie sa iti explic printr-un printscreen)

89.44.246.176
20.November.2013, 6:46 pm
GameMenu

Datele facturilor de la Krond sunt confidentiale dar asa ca sa ma amuz putin pe seama ta am sa iti las acest print: http://prntscr.com/63alp6
Ce faci? Cauti toata istoria unui server si o bagi altuia pe gat sau esti la ora in care iti place sa te prostesti pentru a capata atentie?
In 2013 noi nici nu aveam host de la Krond si sunt mai mult ca sigur ca nu e prima oara cand cineva cumpara vreun server banat prin gametracker  com, rs sau altele. Ma vezi sa imi pese cat de putin ca am prins un ip banat?

Si "afacere"? Doar un mucos ca tine ar putea sa considere un server de cs o "afacere". Ti-am zis, mai bine iti cauti de lucru, dar presupun ca lenea doare.

Feilicitari, baiatul din prima pagina te-a descris suficient. Continua sa latri, poate poate vede cineva semnatura ta in threadul altuia si reusesti sa dai si tu o teapa ca sa nu te mai plangi ca nu gasesti client.

PS: Nu mai incerca sa pari elocvent folosind cuvinte precum "clisee". Chiar nu are nici un sens in contextul ala ... mai putin televizor, mai multa carte iti recomand. Te astept cu urmatorul latrat, mai mult ca sigur o sa vina.

PSS: Noi nu avem 10 owneri ca sa ne permitem sa platim serverul lunar sau sa vindem owner si co-owner "afaceristule" Smile Un server care vinde admin pe bani este un server care nu se respecta.
(Ultima modificare: 02-10-2015, 11:02 AM de CStrikeArena.)

02-10-2015, 04:30 PM,
Flw Deconectat
CSBEST România
**

• Oct 2014
  • 48 Posts
  • 8

• Puncte: 1,318
Citat:Te astept cu urmatorul latrat, mai mult ca sigur o sa vina.

Hai să te dezamăgesc puțin .. Am spus dinainte că voi părăsi conversația. Asta am și făcut chiar dacă ai venit cu diverse explicații nu îți voi mai acorda atenție în ceea ce privește subiectul principal al acestui topic.
Însă sunt uluit că poți cataloga o persoană după două replyuri contradictorii ca fiind ”imatur”, ”mucos”, ”țepar”, ”leneș” și altele pe care le-am dedus .. Înafara faptului că ai un vocabular strâmtorat, mă repet, ești un om slab care practici diverse tertipuri (deloc demne de respect) doar ca replyul tău să aibă un impact mai puternic asupra cititorului deviind cu bună știință de la subiect. O vorbă spune: ”Atât poți, atât faci”
În fine ..

Salut !
(Ultima modificare: 02-10-2015, 04:53 PM de Flw.)

02-10-2015, 09:28 PM,
CStrikeArena Deconectat
Junior Member

• Mar 2014
  • 13 Posts
  • 0

• Puncte: 376
Eu cand ti-am zis ca ai sa latri in continuare, nu m-ai crezut Smile Pot cataloga o persoala si dintr-un singur reply in cazul tau, nu e nevoie sa ramai atat de uluit si nici nu sunt singurul care te-a citit din prima.
Stiu, ti-ai cam inghitit cuvintele insa acum te poti intoarce sa iti vezi de serverul tau de unde iti pleaca ownerii caci nici ei par sa nu te suporte se pare ( o da, stiu si lucrul avand in vedere ca multi owneri sau admini joaca pe la noi de pe diverse servere). Spor la "afacerile" cu cs-ul, zmeule.

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Vand Boost CS 1.6 landcs 0 118 02-28-2018, 05:53 PM
Ultimul mesaj: landcs
tricou Vand VPS gamerii 3 531 04-26-2017, 10:38 AM
Ultimul mesaj: Bogdan90
  Vand Addons Zombie Pe LVL/ Levele! etcc-ul 0 347 11-30-2016, 06:00 PM
Ultimul mesaj: etcc-ul
  Vand domeniu gaming dafi 0 519 09-27-2016, 03:10 PM
Ultimul mesaj: dafi
  Vand domeniu filme adulti dafi 0 403 09-22-2016, 09:06 AM
Ultimul mesaj: dafi
  Vand Hostebit.com ClaudiuD 3 1,489 08-01-2016, 12:16 AM
Ultimul mesaj: Bogdan122
  Vand website retete culinare Mutex21 3 759 04-18-2016, 07:45 PM
Ultimul mesaj: Mutex21
  Vand reclama KN0rz 2 1,046 04-18-2016, 12:39 PM
Ultimul mesaj: Mihaela
  Vând DespreWeb.Net Lospa 2 1,558 04-18-2016, 12:37 PM
Ultimul mesaj: Mihaela
  Vand linkuri pe blog personal Lospa 1 931 08-09-2015, 01:19 AM
Ultimul mesaj: Lospa
  Vand Domeniu.Ro Criza 0 940 07-25-2015, 06:49 PM
Ultimul mesaj: Criza
  Vand cont cu 45€ in quality host. kill_mee1 0 1,010 07-12-2015, 01:39 PM
Ultimul mesaj: kill_mee1
a17 Vand Reclama AlbEagle 1 1,119 06-25-2015, 06:10 PM
Ultimul mesaj: edu
  Vand Reclama - 2k/zi la doar 3 euro! DRS 4 1,681 05-31-2015, 07:27 PM
Ultimul mesaj: Catalin.P
  Vand Lista Filme (Cod Embled) - GRATIS si cu bani! DRS 6 1,991 05-31-2015, 07:26 PM
Ultimul mesaj: Catalin.P

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|