Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

07-27-2015, 06:26 AM,
Kitt Deconectat
Senior Member
**

• May 2015
  • 60 Posts
  • Subiecte: 2
  • 0

• Puncte: 1,478
Turbatii.ro suport la pamant/neseriosi
Neata, m-am hotarat "sa testez" la o cafea suportul celor de la turbatii hosting solution  Big Grin "vai cum suna".Scriptul e setat se pare pe "online" dar la butoane nu e nimeni in caz ca ai nevoie.Banuiesc ca e o chestie de marketing ca sa se vada de potentialii clienti cum ei au suport "non-stop" dar de fapt nu e nimeni acolo sa te ajute.Am stat asa cum apare in poza destul timp si nimeni nu a raspuns asa ca aviz amatorilor.
Au si WHMCS nulled: http://desprehost.ro/turbatii-ro-whmcs-nulled-t14.html

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)

(Ultima modificare: 07-27-2015, 06:29 AM de Kitt.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

07-28-2015, 06:47 PM,
CatalinR Deconectat
Member
*

• May 2015
  • 21 Posts
  • Subiecte: 7
  • 0

• Puncte: 580
RE: Turbatii.ro suport la pamant/neseriosi
Daca era vorba despre un serviciu de gazduire serios, as fi spus ca au prea multe cereri de asistenta live sau nu ai asteptat suficient. Nu recomand achizitionarea de servicii de la astfel de furnizori.

Poti raporta faptul ca utilizeaza WHMCS nulled la https://www.whmcs.com/members/submittick...&deptid=12
-
Daca v-a plăcut răspunsul meu, vă rog să vizitați site-ul http://www.hostinger.ro

Beneficiază de 40% reducere folosind codul promoțional SALE40

[Imagine: logo-ro.png]

07-29-2015, 06:53 PM,
Kitt Deconectat
Senior Member
**

• May 2015
  • 60 Posts
  • 0

Degeaba i raportezi ca nu le face nimic.Esentialul e ca cei de la turbatii au un suport slab pe parte de raspuns real time.

07-29-2015, 10:14 PM,
CatalinR Deconectat
Member
*

• May 2015
  • 21 Posts
  • 0

Atunci cand primesc raport de abuz, cei de la WHMCS contacteaza furnizorul de internet al site-ului respectiv. Acestia pot, daca vor, sa le inchida site-ul.

Problema adevarata nu este ca au suport slab la chat, ci folosirea de script piratat. Cei care folosesc scripturi piratate nu sunt serioasi/de incredere. De asemenea, versiunile piratate de WHMCS pot avea probleme de securitate, iar datele clientilor nu sunt in siguranta.
-
Daca v-a plăcut răspunsul meu, vă rog să vizitați site-ul http://www.hostinger.ro

07-31-2015, 03:42 AM,
copil_zapacit Deconectat
Newbie
*

• Aug 2013
  • 2 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 152
(07-27-2015, 06:26 AM).Kitt a scris: Neata, m-am hotarat "sa testez" la o cafea suportul celor de la turbatii hosting solution  Big Grin "vai cum suna".Scriptul e setat se pare pe "online" dar la butoane nu e nimeni in caz ca ai nevoie.Banuiesc ca e o chestie de marketing ca sa se vada de potentialii clienti cum ei au suport "non-stop" dar de fapt nu e nimeni acolo sa te ajute.Am stat asa cum apare in poza destul timp si nimeni nu a raspuns asa ca aviz amatorilor.
Au si WHMCS nulled: http://desprehost.ro/turbatii-ro-whmcs-nulled-t14.html
Scriptu nu e setat pe online nu se poate seta doar ca pe chat doar eu sunt la suport si pot fi si dupa telefon sau tableta.
In schimb poti trimite ticket sau poti suna oricand la acel numar de telefon dupa site si ti se va raspunde!

(07-28-2015, 06:47 PM)CatalinR a scris: Daca era vorba despre un serviciu de gazduire serios, as fi spus ca au prea multe cereri de asistenta live sau nu ai asteptat suficient. Nu recomand achizitionarea de servicii de la astfel de furnizori.

Poti raporta faptul ca utilizeaza WHMCS nulled la https://www.whmcs.com/members/submittick...&deptid=12

"Rade ciob de oala sparta"
Sti de ce?
Priveste http://imgur.com/iLPcwBQ whmcs nulled si la tine
Da am whmcs nulled nu are rost sa mai bag bani intr-o licenta chiar daca am licenta sau nu asta nu ma face serios sau neserios suntem de 2 ani asa ca nu sa plans nimeni ca suntem neseriosi avem dedicat colocat in BTS si atat timp cat servicile ruleaza bine totul e ok

Nu mi-am deschis site hosting sa ma imbogatesc, mi-am deschis pentru ca este un hobby care imi place .
Nu ofer servicii gazduire doar clientilor si eu le folosesc  si eu sunt jucator si eu am servicile mele care tin la ele.
Mai pe scurt Turbatii nu sa deschis pentru profit ci pentru a fi o comunitate care detine totul si nu depinde de nimeni.
Tot noi ajutam majoritatea comunitatilor din romania le sponsorizam cu diferite servicii se observa si pe google.
Ar trebuii sa ne multumiti ca inca mai exista cineva ca noi care nu se gandesc doar la profitu lor si se gandesc si la altii care nu beneficiaza de destule fonduri sa intretina un site!
Atat am avut de spus puteti cere un test oricand este free pentru toata lumea si dupaia puteti spune ca cei de la turbatii sunt seriosi sau neseriosi s.a.m.d

08-03-2015, 02:52 PM,
Kitt Deconectat
Senior Member
**

• May 2015
  • 60 Posts
  • 0

Cu asa incredere in detinatorul acestui site de hosting nu recomand achizitonarea de produse de pe turbatii cu WHMCS nulled.

08-04-2015, 03:55 PM,
CatalinR Deconectat
Member
*

• May 2015
  • 21 Posts
  • 0

(07-31-2015, 03:42 AM)copil_zapacit a scris: "Rade ciob de oala sparta"
Sti de ce?
Priveste http://imgur.com/iLPcwBQ whmcs nulled si la tine
Da am whmcs nulled nu are rost sa mai bag bani intr-o licenta chiar daca am licenta sau nu asta nu ma face serios sau neserios suntem de 2 ani asa ca nu sa plans nimeni ca suntem neseriosi avem dedicat colocat in BTS si atat timp cat servicile ruleaza bine totul e ok

Nu mi-am deschis site hosting sa ma imbogatesc, mi-am deschis pentru ca este un hobby care imi place .
Nu ofer servicii gazduire doar clientilor si eu le folosesc  si eu sunt jucator si eu am servicile mele care tin la ele.
Mai pe scurt Turbatii nu sa deschis pentru profit ci pentru a fi o comunitate care detine totul si nu depinde de nimeni.
Tot noi ajutam majoritatea comunitatilor din romania le sponsorizam cu diferite servicii se observa si pe google.
Ar trebuii sa ne multumiti ca inca mai exista cineva ca noi care nu se gandesc doar la profitu lor si se gandesc si la altii care nu beneficiaza de destule fonduri sa intretina un site!
Atat am avut de spus puteti cere un test oricand este free pentru toata lumea si dupaia puteti spune ca cei de la turbatii sunt seriosi sau neseriosi s.a.m.d

Hostinger nu foloseste WHMCS. Am dezvoltat propria solutie de administrare hosting, comenzi, activari, facturi, plati si suport tehnic.

Nu sunt sigur daca "serviciu de gazduire deschis ca hobby" este o strategie buna de a atrage clienti si justifica folosirea de scripturi nulled. Mai mult, dupa cum am mentionat si in raspunsul anterior, versiunile piratate de WHMCS pot avea probleme de securitate, iar datele clientilor nu sunt in siguranta.
-

08-09-2015, 01:48 AM,
copil_zapacit Deconectat
Newbie
*

• Aug 2013
  • 2 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 152
CatalinR
Hostinger nu foloseste WHMCS. Am dezvoltat propria solutie de administrare hosting, comenzi, activari, facturi, plati si suport tehnic.

Nu sunt sigur daca "serviciu de gazduire deschis ca hobby" este o strategie buna de a atrage clienti si justifica folosirea de scripturi nulled. Mai mult, dupa cum am mentionat si in raspunsul anterior, versiunile piratate de WHMCS pot avea probleme de securitate, iar datele clientilor nu sunt in siguranta.

Normal ca Turbatii.Ro au si clienti si cel mai mare sponsor platile se fac online sub atentia unui asistent deci nu va avea probleme de securitate niciodata si in 2 ani nu a avut niciodata pana acum
Si clienti sunt! Este deschisa de peste 2 ani asa ca ar fi aiurea sa nu fie clienti .
(Ultima modificare: 08-09-2015, 01:50 AM de copil_zapacit.)

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  EDV-HOSTING Neseriosi EzreaL 14 1,758 07-18-2015, 03:40 PM
Ultimul mesaj: Earth Development
  Ruls.RO - Neseriosi Arthrax 34 8,362 03-20-2015, 08:41 PM
Ultimul mesaj: Online.#
  Pronirax Neseriosi + SlowHackuri KenT 5 1,119 09-25-2014, 05:36 PM
Ultimul mesaj: Cpt Pix

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|