Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01-12-2015, 02:35 AM,
thesevensmarter Deconectat
Programator web, Coordonator proiecte
*

• Oct 2014
  • 17 Posts
  • Subiecte: 2
  • 0

• Puncte: 500
Servicii programare web & software
Salutare, sunt programator freelancer si caut noi provocari.
Pana in prezent, am dezvoltat o platforma completa de boosting counter-strike 1.6 care are la baza un masterserver si optional, am creat pentru aceasta si sistem de repartizare AmxModX, iar in momentul de fata, dezvolt o platforma custom made pentru site de filme, seriale, review-uri, articole despre filme, trailere si tot ce are nevoie un astfel de site. Am un domeniu pe nisa IT, unde voi lucra un site de prezentare, unde o sa fie expuse lucrarile mele si bineinteles, unde cei care au nevoie de aplicatii web sau software, pot face comenzi. Asta va incepe indata ce termin de lucrat sistemul pentru filme.

Pana atunci, cei interesati de servicii imi pot scrie aici un mesaj privat cu un numar de telefon sau e-mail pentru a intra in legatura.
(Ultima modificare: 01-12-2015, 02:36 AM de thesevensmarter.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
a7 Servicii Web Design Profesionale si ieftine ! TS2017 0 605 03-15-2017, 06:58 PM
Ultimul mesaj: TS2017
  Servicii SMS ClaudiuD 0 867 01-23-2015, 12:38 AM
Ultimul mesaj: ClaudiuD
  Ofer servicii în photoshop DenysaEu 2 2,001 10-11-2013, 03:48 PM
Ultimul mesaj: DenysaEu

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Top Magazine|