Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

02-13-2015, 09:39 PM,
StAr Deconectat
Newbie
*

• Feb 2015
  • 1 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 69
Seriozitate SetmasterRomania.
Vreau sa atrag atentia asupra faptului ca nu mi se raspunde pe adresa de e-mail setmaster.romania.
Adica,colega mea fondatoare asteapta deja de doua zile ca sa i se raspunda,deoarece vrea sa achizitioneze un boost lunar.
Dar oricate mesaje ar lasa,nu i se raspunde,asa ca am incercat si eu,dar dar am ajuns si eu la acelasi rezultat.
V-as ruga sa ne raspundeti,deoarece eu va cunosc ca fiind o firma respectabila de boosturi.
Multumesc.
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

02-13-2015, 09:42 PM,
dolsecs1 Deconectat
Newbie
*

• Feb 2015
  • 2 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 88
RE: Seriozitate SetmasterRomania.
Confirm..despre mine e vorba..
Astept de mai bine de 2 zile..nimeni ON pe Y!M
Scriu intr-una la id-ul setmaster.romania, nimeni nimic...am specificat ca vreau sa fac donatie bancar pentru o luna.
Au expriat azi aproximativ 13 servere,iar locurile sunt iar ocupate, chiar locuri cu minus..iar mie nu mi se raspunde.
Nu aveti nevoie de clienti? va rog sa-mi spuneti, ca mai sunt firme de boost, nu stau eu  sa ma milogesc de cineva sa ii platesc
(Ultima modificare: 02-13-2015, 10:21 PM de dolsecs1.)

02-13-2015, 10:53 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • Subiecte: 201
  • 25

• Puncte: 20,889
Platile bancare au prioritate, la suport se intra in functie de timp. Site-ul are de oferit jucatori si sa asigure protectia lor iar asta e prioritar inainte de suport.

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.

02-15-2015, 12:29 AM,
Flw Deconectat
CSBEST România
**

• Oct 2014
  • 48 Posts
  • Subiecte: 1
  • 8

• Puncte: 1,318
StAr, fă plata și lasă email cu dovada acesteia. Îți garantez că în aceiași zi serverul tău va fi adăugat în lista de boost. Fac asta de câteva luni de zile și pot spune că nu s-a întâmplat ca vreodată să fiu lăsat ”în așteptare” ..
Normal că dacă o ardeți aiurea cu întrebări stupide sau cu cerințe de oferte/sponsorizări nu vi se răspunde.
Tocmai de aceea îți spun, fă plata și ai să vezi că nu ai cu ce să ”atragi atenția” ..

09-01-2015, 07:59 PM,
Real.rangfort.ro. Deconectat
Newbie
*

• Sep 2015
  • 3 Posts
  • 0

• Puncte: 103
seriozitate 99 la suta , am luat de la voi ctva bosturii lunare in care srv a urcat pe locul 300 f usor din 10000 playeriii !!!

10-21-2015, 10:39 PM,
Adr12n Deconectat
Newbie
*

• Oct 2015
  • 1 Posts
  • 0

• Puncte: 48
Salut , unde fac plata ca si eu vreau un boost lunar , dar se intampla acelasi lucru , nu dau de nimeni pe id/mail ... Nicaeri ...

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|