Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

02-15-2014, 11:56 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • Subiecte: 201
  • 25

• Puncte: 20,889
Scaderi jucatori setmaster.ro
Cantitatea de jucatori a scazut pe setmaster.ro deoarece copii au inceput scoala iar vremea este una frumoasa.
Multi sunteti obisinuiti cu acei jucatori de acum 1-2 sapt, pe atunci era vacanta iar vremea era foarte urata.
Dupa cum vedeti am scazut numarul sloturilor de la 65 la mai putin de 55.
Daca aveti pareri, postati si discutam.

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.
(Ultima modificare: 02-15-2014, 11:56 PM de Radu.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

02-16-2014, 12:12 AM,
NIsQ Deconectat
Senior Member
**

• Oct 2013
  • 58 Posts
  • Subiecte: 11
  • 4

• Puncte: 1,293
RE: Scaderi jucatori setmaster.ro
Cantitatea de dropuri a scazut considerabil. Nu se pot micsora numarul de sloturi al serverelor boostate pentru a mari putin calitatea serviciului ?
TS.FRAGWAY.COM - TeamSpeak3 server [JOIN]

FRAG YOU WAY GAMING - http://fragway.com/

02-16-2014, 12:13 AM,
Kadru Deconectat
Member
*

• Jan 2014
  • 39 Posts
  • Subiecte: 4
  • 0

• Puncte: 617
De ce nu merg bine sloturile la boosturile zilnice ?

Dacă or merge , cred că va fi mai mult venit .

02-16-2014, 12:18 AM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • 25

(02-16-2014, 12:12 AM)NIsQ a scris: Cantitatea de dropuri a scazut considerabil. Nu se pot micsora numarul de sloturi al serverelor boostate pentru a mari putin calitatea serviciului ?

Am precizat motivul scaderilor. Totusi am miscsorat cu peste 10 sloturi cand putem lasa asa, ar fi fost cumparatori si cu 65 de sloturi.

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.

02-16-2014, 10:28 AM,
Andrei. Deconectat
Banned

• Aug 2013
  • 691 Posts
  • Subiecte: 411

• Puncte: 15,985
A venit vreme buna, afara e frumos. Mai toti cand termina orele merg la fotbal , cu bicicleta etc.. Din aceasta cauza a scazut boost-ul. Cand e frumos afara lumea mai lasa pc-ul.

02-16-2014, 11:58 AM,
gloryous Deconectat
Dusmaniti-ma toti
**

• Jul 2013
  • 45 Posts
  • Subiecte: 30
  • 0

• Puncte: -1,738
Probabil ca sunteti cunostienti ca aceste scaderi au fost cauzate si de TrackerUI.DLL de pe serverele boostate la voi, nu?
Nu ma luati cu chestii ca au incercat, dar degeaba deoarece deocamdata nu e o anumita protectie si + de asta exista o metoda printre aceste masterservere sa implementeze acele fisiere la playeri, iar daca esti STEAM ON nu-ti apare in consola "tried to .. xxx"

02-16-2014, 12:55 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • 25

(02-16-2014, 11:58 AM)gloryous a scris: Probabil ca sunteti cunostienti ca aceste scaderi au fost cauzate si de TrackerUI.DLL de pe serverele boostate la voi, nu?
Nu ma luati cu chestii ca au incercat, dar degeaba deoarece deocamdata nu e o anumita protectie si + de asta exista o metoda printre aceste masterservere sa implementeze acele fisiere la playeri, iar daca esti STEAM ON nu-ti apare in consola "tried to .. xxx"

Incearca cs-ul nostru si ai sa te convingi. V-a disperat rau dll-ul pe voi =)

02-16-2014, 01:18 PM,
l3ad3r Deconectat
Newbie
*

• Feb 2014
  • 1 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 37
Scadeti nr pana la 50 sloturi libere si nu mai mariti sloturile pentru bani in + ,voua va bine bine dar noua ..ne vine aiurea putini playeri ! nu mai bagati nici boost zilnic si concetrativa mai multi playeri la cei saptamanal !!

02-16-2014, 01:22 PM,
duduftw Deconectat
Banned

• Aug 2013
  • 249 Posts
  • Subiecte: 49

• Puncte: 3,343

09-05-2014, 01:56 PM,
Andreea Deconectat
Gold Member

• Aug 2014
  • 172 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 3,931
Este dezactivat boostul zilnic iar numar de sloturi de la boost saptamanal este de 42 ( din ce vad eu acum )

09-05-2014, 07:53 PM,
Farcash Deconectat
Gold Member

• Jul 2013
  • 156 Posts
  • Subiecte: 3
  • 0

• Puncte: 3,815
Foarte bine,cu aceasta ocazie vor putea sa ofere o calitate mai buna.Copii incep scoala si veti vedea ca va scadea si mai mult dar nu conteaza,conteaza e ca ofera calitate.

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Setmaster informatie mDk 0 607 01-08-2015, 06:01 PM
Ultimul mesaj: mDk
  Mass Setmaster.ro Pank 6 2,006 10-02-2014, 07:26 PM
Ultimul mesaj: Cpt Pix
  Modificare zilnic setmaster.ro Radu 20 5,956 10-02-2014, 07:03 PM
Ultimul mesaj: Cpt Pix
  Ce are Setmaster ? Kadru 13 3,576 09-25-2014, 05:48 PM
Ultimul mesaj: hunterika
  Boost setmaster Bogdy. 5 1,928 09-25-2014, 05:25 PM
Ultimul mesaj: hunterika

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Top Magazine|