Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

08-06-2017, 12:57 AM,
gloryous Deconectat
Dusmaniti-ma toti
**

• Jul 2013
  • 51 Posts
  • Subiecte: 36
  • 0

• Puncte: -1,770
Salon Masaj Bucuresti - balinez, thailandez & terapeutice
Numele, ales deloc la intamplare, este format din cele doua cuvinte: „Puri” inseamna „casa regilor” in sanscrita veche, iar „Bali” ne poarta catre destinatia de vis a oricarei vacante ideale pentru relaxare sau sejur romantic in locul in care visele se incununeaza cu realitatea si aduc o stare de bine ce predomina pe toata durata calatoriei.

Experienta si cunostintele terapeutelor noastre (care provin exclusiv din Bali) in segmentele de spa si wellness, va vor pune la dispozitie o gama originala de servicii si tratamente unice in Romania.

Te asteptam in acest loc desprins de realitatile cotidiene, pentru ca tu sa primesti un tratament regal prin modelarea naturala a corpului si o binemeritata sedinta de sanatate si echilibru.

Masajul balinez va ofera un echilibru perfect intre corp si suflet. Armonizarea acestor doua elemente va va permite sa va bucurati de o bine meritata stare de bine. Obiectivul unei sedinte de masaj balinez este sa stimuleze punctele energetice ale corpului nostru. Odata activate, aceste puncte favorizeaza circulatia sangelui si activeaza sistemul imunitar al organismului. Masajul balinez este bazat pe elementele naturale care compun universul: apa, focul si aerul. Aceste trei elemente sunt apoi impartite pe intreg corpul, iar masajul balinez actioneaza asupra a trei sisteme: sistemul nervos, sistemul hormonal si sistemul digestiv. Tratarea acestor trei sisteme reprezinta o sursa de echilibru unica!

Oferta speciala
20% reducere intre orele 12:00 - 14:00 de luni pana miercuri

Link: masaj balinez bucuresti
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  The Balinese Spa masaj balinez, aromaterapie, atmosfera exotica gloryous 0 40 08-06-2017, 12:59 AM
Ultimul mesaj: gloryous
  Firma de Curatenie Bucuresti | Viva Clean | Servicii de Curatenie gloryous 0 26 08-06-2017, 12:54 AM
Ultimul mesaj: gloryous
Smile Inchirieri Masini Bucuresti alexandrupro 0 103 02-28-2017, 12:14 PM
Ultimul mesaj: alexandrupro
  Inchirieri auto Bucuresti / Aeroport Otopeni ClassicRentAuto egyclick 0 90 01-26-2017, 09:58 AM
Ultimul mesaj: egyclick

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|