Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

04-16-2014, 02:00 PM,
stefanbri Deconectat
Newbie
*

• Apr 2014
  • 2 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 48
RE: Ruls.RO - Neseriosi
Cand o sa va invatati sa cumparati de la firme/site-uri serioase, si nu de la toti copii care se cred mare hosteri? Sa aibe si un reseller cs daca vrea, dar macar sa ofere ceva de calitate si sa fie serios.

Nu recomand.
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

04-17-2014, 10:54 AM,
cossy Deconectat
Junior Member

• Feb 2014
  • 7 Posts
  • 0

• Puncte: 178
ai avut vreodata serviciu si stii cum este?? stii tu ca suntem copii? macar stii de cand suntem pe piata? din decembrie 2012 , avem aproximativ 100 servere hostate ai linkul pe site , sau uite aici http://ruls.ro/lgsl , eu nu am zis ca ma compar cu krond , tni , 0ping , dar nici sa imi zici ca nu sunt serios. Mai intai vezi cum este si apoi comenteaza , nu te aventura unde nu iti fierbe oala. TOti cu vorbe , dar adevarul nu il stiti. Asa ca mai bine taceti ca e mai bine.

05-09-2014, 01:56 AM,
energy_zm Deconectat
Junior Member

• May 2014
  • 12 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 339
Ruls.ro..Rugati-va sa nu is i-a lumea steam ca e vai de voi..ramane-ti voi si inca 3 steam-eri
91% jucatori se intorc fortat pe serverele lor.(cosule in caz ca nui asa intra tu nonstem si fa 3 ss uri...poosteazale aici sa vedem ce iasa)Bafta

Nu recomand(folosesc exploituri la greu)(vorba lu" radu "penibili")

05-09-2014, 11:58 PM,
Pank Deconectat
Senior Member
**

• May 2014
  • 89 Posts
  • Subiecte: 24
  • 1

• Puncte: 66
Daca tot vorbiti voi ca ruls.ro dau tepe si sunt neseriosi puneti frate o dovada,nu tot dati exemple (tampite) si vorbiti ce nu are rost.Oricum treaba cu binduri si alte prosti de a pescui playeri nu mai sunt eficiente(chiar deloc).Eu am host la server si ma mandresc cu asta,cunosc aceasta comunitate de mai bine de un an si nu am avut probleme cu neseriozitate sau tepe.

Recomand servicile lor.
[Imagine: 54ea455114e0d.png]
Forum: http://www.xss-server.com/forums/
Y!M:catalin_niculut
  Nick Cs:
Pank
[Imagine: 54ea455114e0d.png]

05-10-2014, 10:21 AM,
cossy Deconectat
Junior Member

• Feb 2014
  • 7 Posts
  • 0

macar de as fi fost singurul care foloseste Smile) , TOTI folosesc in redirecte, ca eu am fost mai nesimtit si am pus direct pe server, e problema mea , nu a voastra. Sincer chiar ma bucur pentru ca voi sustineti BOOSTURILE , bagand boosturi in disperare, nu ma refer la tine , ma refer in general. Si faza cu NON-STEAMUL, nu stiu cum sa iti explic , dar acum exista cs NON steam in care nu merg bindurile, STIAI ASTA? Mai cauta pe google si apoi zi ca cei cu non steam.

05-11-2014, 11:23 PM,
energy_zm Deconectat
Junior Member

• May 2014
  • 12 Posts
  • 0

Ati omorat cs ul din pacate.
Aveti 97 de servere in comunitate din care 37 sunt moarte.40 sunt goale si restul pana la 97 au de la 3 jucatori pe zi pana la 25 maxim .Rar cand vezi un server sa stea linie intro zi intreaga.Ma intreb cu ce va tot ridicati is slavi?
Mai sus miam esxpus parerea si am acest drept asa ca nu e nevoie sa caut pe google nimic. ms

05-14-2014, 07:58 PM,
cossy Deconectat
Junior Member

• Feb 2014
  • 7 Posts
  • 0

Macar de eram singurul care a stricat csul, dar te inseli amarnic, TOTI au stricat csul, ca eu nu au pe server este altceva, ei au pe redirecte care le boosteaza si este exact acelasi lucru. Si sincer acei playeri care ii vezi tu sunt in mare parte ROMANI, nu boosturi cum faceti voi, nu va mai saturati de BOOSTURI, bagati bani, intra playeri, nu mai aveti boost 0 playeri. Imi pare rau sa va zic... eu macar bag 0 lei si am serverele mele proprii cum le am, dar voi bagati zeci, sute Euro pe luna, deci ce am de pierdut? NIMIC. 37 acele offline sunt clientii care nu au mai platit serverele si le-am inchis, iar celelalte 40 sunt ale clientilor, ce fac cu ele problema lor, iar daca te uiti IN MARE PARTE pe toate serverele, PLAYERII au scazut DRASTIC, dar tu daca bagi boosturi incontinuu nu credca observi asa ceva. Infine iti convine nu iti convine asta e. Ca am distrus csul nu e o mare problema.

05-14-2014, 10:51 PM,
energy_zm Deconectat
Junior Member

• May 2014
  • 12 Posts
  • 0

ia verifica serverul meu....bost 1 pe zi la 12 noaptea...nam nevoie de boost pe ziua asa ca nu te mai deranja sa mi te explici.Smile)
Zombie.ilegalzone.com in caz ca ai uitat de ce server zic.Uitate cate boosturi bag intro zi si fa comentariu...

05-15-2014, 03:37 PM,
cossy Deconectat
Junior Member

• Feb 2014
  • 7 Posts
  • 0

de exemplu astazi, pana la ora aceasta ( 15:32) ai bagat 3 boosturi la Gametracker.rs. Eu nu te condamn ca bagi sau nu boosturi, daca tu ai serverul 32/32 fara boost redirecte nimic, ALL NIGHT , esti cel mai tare, si ma bucur pentru tine...Dar sa vorbesti de mine nu imi place, si in plus e problema mea ce fac si ce nu fac pe propriul meu server, nu e asa? Daca zic ceva rau sa ma anunti.
(Ultima modificare: 05-15-2014, 03:37 PM de cossy.)

09-03-2014, 11:54 PM,
Lospa Deconectat
Senior Member
**

• Aug 2014
  • 82 Posts
  • Subiecte: 22
  • 0

• Puncte: 2,053
Intai ar trebui sa te documentezi despre site-ul respectiv. O simpla cautare pe Google te-ar ajuta enorm.

09-05-2014, 01:28 PM,
Andreea Deconectat
Gold Member

• Aug 2014
  • 172 Posts
  • 0

• Puncte: 3,931
(09-03-2014, 11:54 PM)Lospa a scris: Intai ar trebui sa te documentezi despre site-ul respectiv. O simpla cautare pe Google te-ar ajuta enorm.
Ai perfecta dreptate Lospa. Daca puneai si niste dovezi era mai bine.

09-27-2014, 02:37 PM,
AndreeaRawrr Deconectat
Silver Member

• Sep 2014
  • 148 Posts
  • 1

• Puncte: 3,604
Am intrat pe un server de`al lor si mi`au umplut cs`ul de setari si alte rahaturi . Nu recomand , sunt foarte neseriosi
(Ultima modificare: 09-27-2014, 02:38 PM de AndreeaRawrr.)

09-28-2014, 10:43 PM,
hunterika Deconectat
Gold Member

• Sep 2014
  • 153 Posts
  • 0

• Puncte: 3,520
Serverele sunt pline de bindurii,nu ai de ce sa joci pe niste servere a unor slowhackeri care sunt asa egoisti incat iti striica tie cs-ul incat sa aiba ei jucatori
Se gandesc doar la ei.

09-30-2014, 04:08 PM,
Mr.LeX Deconectat
Member
*

• Sep 2014
  • 42 Posts
  • 0

• Puncte: 1,099
Am avut acum 1 an server la ei,protectia este praf si lag pe server era dar nu sunt țepari iar cu supportul este praf intra odata la 1 lunăSmile).Recomand TNI.

03-20-2015, 08:41 PM,
Online.# Deconectat
Newbie
*

• Feb 2015
  • 2 Posts
  • 0

• Puncte: 73
Am avut şi eu sever la ei,de la prima lună de existenţă a firmei,au avut servere foarte bune ! Dar s-au prostit ! Eu nu îi consider ţepari ! Dacă voi le ziceţi ţepari,daţi o dovadă că aţi dat banii şi nu v-au dat dovada . Se pare că nu ştiţi ce înseamnă a fi ţepar ! :-j Nu îi cred ţepari !

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Turbatii.ro suport la pamant/neseriosi Kitt 7 1,384 08-09-2015, 01:48 AM
Ultimul mesaj: copil_zapacit
  EDV-HOSTING Neseriosi EzreaL 14 1,593 07-18-2015, 03:40 PM
Ultimul mesaj: Earth Development
  Pronirax Neseriosi + SlowHackuri KenT 5 1,045 09-25-2014, 05:36 PM
Ultimul mesaj: Cpt Pix

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|