Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

04-19-2014, 09:07 AM,
BaBeL Deconectat
Newbie
*

• Oct 2013
  • 2 Posts
  • Subiecte: 2
  • 0

• Puncte: 89
Problema Gtrs.rs
Buna ziua dragi prieteni , am si eu o problema cu gametracker.rs daca stie careva cum o pot rezolva.... Am srv IASI.INDUNGI.RO de aproximativ un an. de atunci pana in prezent s-au adunat 297 de boosturi la gtrs.rs . De vreo 2 3 zile incoace cand dau mesaj imi vine altul inapoi si zice ca acest serviciu nu se gaseste ceva de genul. Am dat reset la lista de boost am verificat srv daca mai e in gametracker. totul e ok dar de ce sa imi dea mesaje de astea? si euro imi papa da boost canci....Daca stie careva cum as putea rezolva problema asta...
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

04-19-2014, 03:29 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • Subiecte: 201
  • 25

• Puncte: 20,889
RE: Problema Gtrs.rs
Trebuie vorbit cu un administrator de acolo. Problema poate fi in sistemul lor sau in cel al intermediarului(serviciul sms).
Edit: Trimiteti email la boris@kgb-hosting.com este un bug de la fortumo.

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.
(Ultima modificare: 04-19-2014, 05:24 PM de Radu.)

04-19-2014, 03:37 PM,
Ady Deconectat
Member
*

• Oct 2013
  • 18 Posts
  • Subiecte: 0
  • 1

• Puncte: 361
Asa am patit si eu am stricat 4 euro degeaba prima data am crezut ca e de la mine a doua oara la fel..

Dar am pus si eu niste prieteni sa trimita si aceasi problema euro pierduti anapoda

EDIT: ATENTIE !! Fortumo a schimbat numarul de SMS al tarii Romania in 1235 . Daca trimiteti SMS pe vechiul numar , nu va functiona boost-ul ! Am contactat fortumo pentru schimbarea inapoi a vechiului numar , daca nu raspunde nimeni pentru ca este Pastele ! Pana aflam ce se intampla trimiteti sms la nr nou 1235 !!
(Ultima modificare: 04-19-2014, 10:28 PM de Ady.)

09-04-2014, 09:38 PM,
Andreea Deconectat
Gold Member

• Aug 2014
  • 172 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 3,931
S-a schimbat numarul de unde trebuie sa dai boost , verificati mai mult gametracker.rs

09-05-2014, 08:38 PM,
Farcash Deconectat
Gold Member

• Jul 2013
  • 156 Posts
  • Subiecte: 3
  • 0

• Puncte: 3,815
Vorbeste cu buju_mic,e un administrator pe romania a gametracker.rs.

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Problema mare CarloS Shakalul 2 938 11-30-2014, 03:24 PM
Ultimul mesaj: CarloS Shakalul
  Problema scan Gametracker.com marius892000 2 1,132 04-12-2014, 11:01 PM
Ultimul mesaj: Andrei.

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Top Magazine|