Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11-01-2014, 04:38 PM,
Sick Deconectat
Member
*

• Nov 2013
  • 16 Posts
  • Subiecte: 4
  • 1

• Puncte: 442
KGB Hosting [Gazduire servere de jocuri]
[Imagine: logo.png]

Prezentare companie
KGB Hosting este o companie de GameHosting internationala care ofera gazduire in urmatoarele tari: Serbia, Germania si Franta, deschisa in anul 2007 pe www.kgb-hosting.com.
In momentul de fata detinem un numar de peste 80 de servere dedicate in Serbia si avem un numar de peste 1500 de servere gazduite cu clienti din Serbia, Germania, Pakistan, Macedonia, Croatia, Muntenegru si alte cateva tari.

Din anul 2014 se ofera gazduire si in Romania sub brand-ul KGB Hosting Romania - www.kgb-hosting.ro unde se ofera gazduire de tip Premium ca si in celelalte tari Europene precum Serbia, Germania si Franta.

Principalele proiecte/firme detinute de KGB Hosting sau lucruri care ne diferentiaza de alte firme

1. GameTracker.Rs [Boost CS 1.6/CS GO & statistici pentru serverele de jocuri]
Este principalul nostru proiect, inceput inca din anul 2008 in Serbia. In timp ne-am extins boost-ul in mai multe tari cu jucatori si clienti din: Germania, SUA, Bulgaria, Romania, Serbia, Rusia, Macedonia, Croatia, Muntenegru, Pakistan... si lista poate continua.

2. EvoVPS [Gazduire WebHosting, Inchiriere VPS, VDS, Servere Dedicate]
Am inceput din anul 2013 sa oferim si servicii de gazduire web, servere dedicate, VDS si VPS-uri la preturi foarte mici, calitate premium si cu protectie DDoS.
Locatie servicii oferite de EvoVPS: Germania si Franta.

3. KGB GamePanel [Cel mai avansat GamePanel din lume]
Este propriul GamePanel conceput de echipa KGB Hosting, toti clientii nostrii sunt uimiti de toate posibilitatile care le pot face cu ajutorul acestuia.
Cont Demo: click aici

4. Parteneri oficiali cu TeamSpeak3 USA
Suntem parteneri inca din anul 2007 in Serbia si de-acum si in Romania, oferind servere de voce pentru TeamSpeak3 de tip Premium.

Let's continue.. about KGB Hosting Smile

In momentul de fata oferim gazduire de tip Premium in Romania pentru urmatoarele jocuri:

1. Counter-Strike 1.6 - FPS la alegere: 333, 500, 1000 [Bonusuri: Server War, Webhosting, 6 boosturi gratuite lunar in gametracker.rs]
2. Counter-Strike: Global Offensive - 64/128 Tickrate [Bonusuri: Webhosting]
3.Counter-Strike Source [Bonusuri: Webhosting, Server War]
4. GTA: San Andreas Multiplayer [Bonusuri: Webhosting]
5. Call Of Duty 2 [Bonusuri: Webhosting, Server War]
6. Call Of Duty 4 [Bonusuri: Webhosting, Server War]
Extra: gazduire servere de voce TeamSpeak3

* Bonusurile se ofera GRATUIT in functie de numarul de sloturi.
Preturi & informatii aici: http://www.kgb-hosting.ro/prices-ro.php

Caracteristici gazduire KGB Hosting Romania
- Locatie servere: Bucuresti, Datacenter Voxility
- Gazduirea se face pe servere dedicate configurate special [16/32 GB RAM, procesoare cu 6 nuclee] oferind cea mai buna experienta de joc
- Banda noastra este de 1GBPS, avand conexiuni cu cei mai importanti provideri de Internet din Romania si din afara Romaniei
- Uptime garantat de 99.9%
- GamePanel unic, avansat si usor de folosit
- Disponibile mod-uri si plugin-uri in GamePanel care se pot instala doar cu un click (* variaza in functie de joc)
- Protectie DDoS contra atacurilor
- Suport Tehnic Best Effort de tip premium disponibil 24/7 pentru a va ajuta cu problemele intampinate

De ce sa alegi KGB Hosting?
Simplu! Ne-au ales peste 1600 de clienti care se folosesc de serviciile noastre in continuare de peste 7 ani de zile in Serbia, dumneavoastra de ce nu ati face-o si aici in Romania? Smile
Suntem o firma nou deschisa in Romania, dar avem o echipa cu peste 7 ani de activitate in acest domeniu.

Questions & Help:
info@kgb-hosting.ro - Igor Krnic [Intrebari pre-vanzare, eventuale oferte; Limba Engleza]
emil@kgb-hosting.ro - Emil Boboc [Intrebari pre-vanzare, eventuale oferte, cereri parteneriat; Limba Romana]

* Suportul pentru serverele de jocuri si alte servicii oferite de KGB Hosting se ofera doar prin intermediul ticketelor de suport.

Websites
http://www.kgb-hosting.ro [Romania]
http://www.kgb-hosting.com [Serbia, Germania, Franta]

Oferte
1. Pentru orice server de joc nou cumparat primiti o luna gratis, platiti o luna si primiti inca o luna gratis! [2 luni de valabilitate prima data, apoi plata este lunara]
2. Un server de Counter-Strike 1.6 cu 32 sloturi + bonus: 6 boosturi in gametracker.rs lunar poate fi cumparat cu suma de 13 E lunar [20% reducere], folositi adresele de e-mail pentru a ne contacta in legatura cu acesta oferta.
3. Un server de Counter-Strike 1.6 cu 32 sloturi fara bonusuri poate fi cumparat cu suma de 10 E lunar [40% reducere], folositi adresele de e-mail pentru a ne contacta in legatura cu aceasta oferta.

Good Game! Wink
(Ultima modificare: 12-23-2014, 08:13 PM de Sick.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

11-06-2014, 10:37 PM,
SnowFake Deconectat
Platinum member

• Nov 2014
  • 203 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 4,568
RE: KGB Hosting Romania [Oferta: 1 LUNA GRATIS]
Daca iau 32 slot fara bonusuri cat ma costa? si cum se plateste? lunar sau ..?

Recomand cu incredere :-) am sa cumpar un hosting Smile sa vad eu de calitate
(Ultima modificare: 11-06-2014, 11:06 PM de SnowFake.)

11-07-2014, 03:33 PM,
Sick Deconectat
Member
*

• Nov 2013
  • 16 Posts
  • 1

(11-06-2014, 10:37 PM)SnowFake a scris: Daca iau 32 slot fara bonusuri cat ma costa? si cum se plateste? lunar sau ..?

Recomand cu incredere :-) am sa cumpar un hosting Smile sa vad eu de calitate
10 euro LUNAR pentru un server de Counter-Strike 1.6 (32 sloturi) fara bonusuri incluse. Smile
Multumim pentru recomandare. Wink
(Ultima modificare: 11-07-2014, 03:34 PM de Sick.)

11-09-2014, 10:18 PM,
SnowFake Deconectat
Platinum member

• Nov 2014
  • 203 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 4,568
Si host-ul de 11 euro cu 6 boost-uri lunare este o luna gratis (adica platesti o luna si ai una gratis) ?
apropo, daca iau la 11 euro, boost-urile cum le primesc? la cerere sau ..?

11-11-2014, 01:06 AM,
Sick Deconectat
Member
*

• Nov 2013
  • 16 Posts
  • 1

(11-09-2014, 10:18 PM)SnowFake a scris: Si host-ul de 11 euro cu 6 boost-uri lunare este o luna gratis (adica platesti o luna si ai una gratis) ?
apropo, daca iau la 11 euro, boost-urile cum le primesc? la cerere sau ..?
La pretul normal primiti o luna gratis daca achizitionati server la noi, este ca un bonus de bun venit. Smile
Boosturile se dau din GamePanel cu doar un simplu click. Ai dat un boost si peste 5 zile ai altul disponibil. Big Grin
Exemplu aici: http://cl.ly/YTN4
(Ultima modificare: 11-11-2014, 01:09 AM de Sick.)

11-13-2014, 02:25 PM,
Niccolas Deconectat
Member
*

• Aug 2014
  • 41 Posts
  • Subiecte: 3
  • 0

• Puncte: 1,024
Am auzit multe lucruri bune despre voi, mult succes in continuare!

11-15-2014, 02:10 AM,
Sick Deconectat
Member
*

• Nov 2013
  • 16 Posts
  • 1

(11-13-2014, 02:25 PM)Niccolas a scris: Am auzit multe lucruri bune despre voi, mult succes in continuare!
Multumim. Smile

S-a modificat si prezentarea companiei cu una mult mai bine pusa la punct, enjoy! Big Grin
(Ultima modificare: 12-23-2014, 07:45 PM de Sick.)

09-02-2015, 03:37 PM,
Sick Deconectat
Member
*

• Nov 2013
  • 16 Posts
  • 1

RE: KGB Hosting [Gazduire servere de jocuri]
Ofertele urmatoare sunt valabile de astazi doar pentru partenerii KGB HOSTING Romania:
2. Un server de Counter-Strike 1.6 cu 32 sloturi + bonus: 6 boosturi in gametracker.rs lunar poate fi cumparat cu suma de 13 E lunar [20% reducere], folositi adresele de e-mail pentru a ne contacta in legatura cu acesta oferta.
3. Un server de Counter-Strike 1.6 cu 32 sloturi fara bonusuri poate fi cumparat cu suma de 10 E lunar [40% reducere], folositi adresele de e-mail pentru a ne contacta in legatura cu aceasta oferta.

Daca doriti sa incheiati un parteneriat cu KGB Hosting Romania ar trebui sa cititi acest thread:
http://forum.kgb-hosting.ro/showthread.p...=55#post55

Indiferent daca esti partener sau nu cu KGB Hosting pentru fiecare client nou oferim o luna gratis pentru serverul/serverele noi comandate atunci cand comanda este finalizata.

Metode de plata: PayPal, Transfer Bancar, SMS Taxabil, Western Union si Skrill (puteti folosi paysafecard), puteti folosi metodele de contact de mai sus pentru metodele de plata care nu sunt disponibile direct pe site.

* A fost nevoie sa fac un post nou, nu pot sa modific thread-ul, dar nici reply-urile din el.
(Ultima modificare: 09-02-2015, 03:38 PM de Sick.)

09-03-2015, 11:11 AM,
Kitt Deconectat
Senior Member
**

• May 2015
  • 60 Posts
  • Subiecte: 2
  • 0

• Puncte: 1,478
Salut, sunteti jalnici prin perspectiva promovarii si anume:
1.oferiti o luna gratis la o luna achitata (asta nu ar fi o problema, fiecare cu ofertele lui)
2.boost-ul vostru este cel mai slab in sensul ca tine 3,4 ore si jucatorii proveniti sunt din tari indepartate cu ping-ul mare.
Avantaj: boost ieftin ca pret
Dezavantaj:
- lag de la jucatorii care`i fortati sa intre prin conectari multiple pe serverele clientilor vostri.
- conectarile sunt repetate si nu sunt unice ca numar.
Aveti in continuare castig la copii care vor sa aiba jucatori pe serverele lor si pe care nu`i intereseaza calitatea lor.Oferiti jucatori cu lag imens ceea ce nu convine unui om cu cap care vrea calitate pe serverul sau.
(Ultima modificare: 09-03-2015, 11:11 AM de Kitt.)

12-20-2015, 05:05 AM,
Sick Deconectat
Member
*

• Nov 2013
  • 16 Posts
  • 1

(09-03-2015, 11:11 AM)Kitt a scris: Salut, sunteti jalnici prin perspectiva promovarii si anume:
1.oferiti o luna gratis la o luna achitata (asta nu ar fi o problema, fiecare cu ofertele lui)
2.boost-ul vostru este cel mai slab in sensul ca tine 3,4 ore si jucatorii proveniti sunt din tari indepartate cu ping-ul mare.
Avantaj: boost ieftin ca pret
Dezavantaj:
- lag de la jucatorii care`i fortati sa intre prin conectari multiple pe serverele clientilor vostri.
- conectarile sunt repetate si nu sunt unice ca numar.
Aveti in continuare castig la copii care vor sa aiba jucatori pe serverele lor si pe care nu`i intereseaza calitatea lor.Oferiti jucatori cu lag imens ceea ce nu convine unui om cu cap care vrea calitate pe serverul sau.

Salutare,

Ai scris numai balarii, informatii false prin care doresti sa ne discreditezi serviciile de gazduire, numai niste copii ar putea lua in serios ce ai spus tu acolo.
Peste 100 de servere din Romania sunt gazduite in acest moment la KGB Hosting, iar asta spune multe.

01-06-2016, 12:40 AM,
JusTs. Deconectat
Fondator PB.RANGFORT.RO
**

• Jul 2014
  • 74 Posts
  • Subiecte: 8
  • 1

• Puncte: 2,253
Recomand, am avut si am si in prezent servicii de la ei, am avut si servicii de la 0ping si pot spune ca cei de la kgb-hosting sunt mult peste acestia din mai multe puncte de vedere ( support, panel + alte mici detalii).

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  TrueHost Solutions România - Noi ridicăm hosting-ul la rang de artă ! RaCkEm 9 3,738 01-25-2018, 08:51 AM
Ultimul mesaj: create_my_ownp
  SC GOODPLAY SRL - Gazduire Jocuri VinoVat 0 222 10-24-2017, 02:08 PM
Ultimul mesaj: VinoVat
  HostPixel.Ro - Hosting servere de jocuri la preturi avantajoase MajeStik 9 3,417 09-23-2016, 10:20 PM
Ultimul mesaj: Tazz
Bani Turbo-HosT | Gazduire Internationala Catalin.P 0 429 09-11-2016, 10:59 PM
Ultimul mesaj: Catalin.P
  Gazduire jocuri etcc-ul 2 632 09-11-2016, 09:23 PM
Ultimul mesaj: Bl4ckM4f14
  PROFFESIONAL GAMING HOSTING PGH 0 510 04-24-2016, 07:58 PM
Ultimul mesaj: PGH
  HOSTPROFIL - Gazduire Jocuri, Hosting Cs 1.6 anticarul 0 619 04-01-2016, 10:18 AM
Ultimul mesaj: anticarul
  Site-uri hosting de incredere gloryous 32 11,661 08-21-2015, 10:54 AM
Ultimul mesaj: CLS-Network
  HOSTINGO - 2015 - Găzduire rapidă CLS-Network 0 963 08-21-2015, 10:38 AM
Ultimul mesaj: CLS-Network
  ClickHosting.Ro - Gazduire Jocuri Toma Vladut 1 1,078 07-24-2015, 06:14 AM
Ultimul mesaj: Kitt
  NGAME GAZDUIRE IMPECABILA admin@ngame 2 1,077 07-11-2015, 01:35 PM
Ultimul mesaj: Earth Development
  HOSTANDGO.RO - Găzduire la prețuri mici HOSTANDGO 1 1,695 07-11-2015, 09:35 AM
Ultimul mesaj: Kitt
  CLS-Network - Găzduire jocuri. CLS-Network 8 3,536 05-31-2015, 07:22 PM
Thumbs Up Turbo-HosT Gazduire Jocuri Catalin.P 10 2,388 05-31-2015, 07:21 PM
  Edv-Hosting - Solutii de gazduire profesionala pentru tine ! Earth Development 0 933 03-28-2015, 08:06 PM
Ultimul mesaj: Earth Development

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|