Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01-29-2015, 01:45 PM,
Mister B Deconectat
Super Moderator

• Dec 2014
  • 107 Posts
  • Subiecte: 38
  • 2

• Puncte: 2,115
Informatii de ordin juridic
Pentru ca foarte multi administratori de "afaceri" vin cu propuneri sa stergem postarile cu dovezi si acuza ca trimit avocati sau mai stiu eu ce. Eu le propun sa citeasca constitutia. Atata timp cat un user vine cu dovezi propun ca topicurile sa nu fie sterse/modificate. Sper ca administratorii acestui forum sa ia in calcul propunerea mea.

http://legeaz.net/constitutia-romaniei/a...onstitutie

CAPITOLUL II
Drepturile şi libertăţile fundamentale

ARTICOLUL 30

Libertatea de exprimare

(1) Libertatea de exprimare a gândurilor, a opiniilor sau a credinţelor şi libertatea creaţiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare în public, sunt inviolabile.

(2) Cenzura de orice fel este interzisă.

(4) Nici o publicaţie nu poate fi suprimată.

Mai propun ca cei care cer stergerea topicurilor sa fie notati undeva pentru ca userii sa observe cine foloseste comportament de tip amenintator. Tu, client cand vei lua teapa de la el, la fel vei fi amenintat daca publici acuzatii cu dovezi.
Reguli Forum:
1. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
2. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
.....
999. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
(Ultima modificare: 01-29-2015, 01:48 PM de Mister B.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

01-29-2015, 04:41 PM,
bogdanyx12 Deconectat
Platinum member

• Jan 2015
  • 224 Posts
  • Subiecte: 3
  • 3

• Puncte: 5,768
RE: Informatii de ordin juridic
Nici mie nu mi se pare corect sa fie sterse.
Dupa cum scrie si la descriere,este un site unde userii vin si isi lasa parerile,nu trebuie nimeni sa se ia dupa ei,nu trebuie sa ii influenteze nimic,aici doar vin oameni,serios,sau neseriosi,care posteaza

01-29-2015, 04:54 PM,
Alexandru Barbu Deconectat
Senior Member
**

• Aug 2014
  • 91 Posts
  • Subiecte: 16
  • 1

• Puncte: 1,479
(01-29-2015, 04:41 PM)bogdanyx12 a scris: Nici mie nu mi se pare corect sa fie sterse.
Dupa cum scrie si la descriere,este un site unde userii vin si isi lasa parerile,nu trebuie nimeni sa se ia dupa ei,nu trebuie sa ii influenteze nimic,aici doar vin oameni,serios,sau neseriosi,care posteaza

Corect, sunt pareri postate de useri si atat. Inseamna ca ai ceva de ascuns daca ceri tu ca firma stergerea lor.
“Știința este căpitanul, iar practica soldații.”

01-29-2015, 06:39 PM,
StrumF. Deconectat
Designer,Movie editor,Web Design,...

• Jan 2015
  • 125 Posts
  • Subiecte: 20
  • 3

• Puncte: 3,716
Pai,cum sa trimiti avocati sa faca dreptate pe un forum? rusine! aici totul e numai pareri,ce ,o sa va duceti la politie si o sa spuneti ca aia ma criticat,va rog intrati pe net si luati masuri? nu fratilor,asa nu se face
[align=center][Imagine: kleUqFZ.png]
[Imagine: 3XzjfrW.gif]
[Imagine: cs_sign.php?ip=86.105.195.178:27015]

01-30-2015, 11:40 AM,
Alexandru Barbu Deconectat
Senior Member
**

• Aug 2014
  • 91 Posts
  • Subiecte: 16
  • 1

• Puncte: 1,479
(01-29-2015, 06:39 PM)StrumF. a scris: Pai,cum sa trimiti avocati sa faca dreptate pe un forum? rusine! aici totul e numai pareri,ce ,o sa va duceti la politie si o sa spuneti ca aia ma criticat,va rog intrati pe net si luati masuri? nu fratilor,asa nu se face

Acum ca forumul apare in primele rezultate e clar ca o sa faca tot ce le sta in putinta sa ascunda dovezile.
“Știința este căpitanul, iar practica soldații.”

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
Monstru4 Informatii Facebook mario 4 868 09-25-2014, 05:27 PM
Ultimul mesaj: Cpt Pix

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|