Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

10-20-2013, 01:50 PM,
Radu Deconectat
Administrator

• Jul 2013
  • 574 Posts
  • Subiecte: 201
  • 25

• Puncte: 20,889
Hzone.ro
Pachete de gazduire incepand de la 1 euro pana la 10 euro.
Pachetul de 1 euro ofera:

Spatiu - 1 GB, Trafic - Nelimitat, Baze de date - Nelimitat si un domeniu gazduit.

Cel de 10 euro ofera 10 GB Spatiu si restul caracteristicilor nelimitate.

Metodele de plata sunt: paypal, sms, cartele reincarcabile, transfer bancar, plata numerar, placa cu cardul si western union.

Mai multe informatii gasiti pe http://www.hzone.ro/gazduire/gazduire-web

[Imagine: Alarm-Info-icon.png]Info:Acest forum a fost creat pentru ca utilizatorii sa afle pareri despre serviciul sau produsul pe care doresc sa il achizitioneze.
[Imagine: check-user-icon.png]Utilizatorii pot cere informatii despre diferite servicii si produse iar comunitatea va incerca sa informeze utilizatorul cu cele mai bune pareri.
[Imagine: Actions-dialog-ok-icon.png]Sprijina aceasta initiativa si recomanda acest forum cunostintelor tale pentru ca ele sa afle informatii utile despre serviciul /produsul ce urmeaza sa il achizitioneze.
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

06-27-2014, 11:27 AM,
Lavinia Deconectat
Gold Member

• Jan 2014
  • 178 Posts
  • Subiecte: 89
  • 0

• Puncte: 3,937
RE: Hzone.ro
Au pachete ieftine dar si downtime-urile sunt destul de dese...

07-10-2014, 11:13 PM,
flori de mucegai Deconectat
Platinum member

• Jun 2014
  • 207 Posts
  • Subiecte: 116
  • 7

• Puncte: 2,629
Pentru un site mic hostul e destul de bunicel.
Site de reduceri si promotii: haine ieftine, incaltaminte ieftina

Serviciipe.NET

07-27-2014, 05:18 PM,
Soare Deconectat
Senior Member
**

• Jul 2014
  • 52 Posts
  • Subiecte: 2
  • 0

• Puncte: 1,336
Au preturi bune dar mai au de lucrat la calitate. Au avut downtime-uri frecvente dar in schimb au oferit suport ok.

08-07-2014, 10:49 PM,
valet Deconectat
Junior Member

• Aug 2014
  • 14 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 337
Preturile sunt foarte bune, mai astept pareri si sa vad daca pot cumpara cu incredere un pachet de gazduire la 3 euro.

11-14-2014, 10:17 PM,
Cpt Pix Deconectat
Super Member

• Sep 2014
  • 802 Posts
  • Subiecte: 266
  • 0

• Puncte: 21,095
Nu imi place aceasta firma.Nu are vechime/clienti nu are/promovare nu are.Deci daca nu au din astea de ce ar avea calitate?

12-05-2014, 03:39 PM,
Anti-Fals Deconectat
Member
*

• Dec 2014
  • 33 Posts
  • Subiecte: 6
  • 0

• Puncte: -257
(06-27-2014, 11:27 AM)Lavinia a scris: Au pachete ieftine dar si downtime-urile sunt destul de dese...

De ce faci afirmati false ? Sa-ti fie rusine.

(07-27-2014, 05:18 PM)Soare a scris: Au preturi bune dar mai au de lucrat la calitate. Au avut downtime-uri frecvente dar in schimb au oferit suport ok.

Downtime-urile au fost din cauza datacenterului Voxility exact cum s-a intamplat si cu firma nshost de accea si-au schimbat Datacenterul.

(11-14-2014, 10:17 PM)Cpt Pix a scris: Nu imi place aceasta firma.Nu are vechime/clienti nu are/promovare nu are.Deci daca nu au din astea de ce ar avea calitate?

Data viitoare citeste mai bine pe site-ul lor legat de vechime inainte sa faci afirmati false.

Legat de reclama cred ca sunt cei mai corect in privinta asta nu plateste sa vanda ce au clienti din recomandari. http://www.hzone.ro/de-ce-hzone

Legat de clienti care este faza ? decat 1000 prosti ca tine mai bine 1 destept si totusi de ce faci afirmati ca nu are clienti daca habar nu ai ?
(Ultima modificare: 12-05-2014, 03:43 PM de Anti-Fals.)

12-09-2014, 12:42 AM,
gamerii Deconectat
Senior Member
**

• Jan 2014
  • 67 Posts
  • Subiecte: 12
  • 2

• Puncte: 1,123
Eu detin 1 serviciu de WebHost si sunt foarte multumit .
Probleme nu am vazut ca au ,iar daca sunt unele probleme nu sunt create de ei sunt din cauza altora.
Eu recomand aceasta firma ca fiind una buna si de durata .
Caut Admini cu Experienta

SERVER IP: 89.38.56.35:27015

WWW.GAMERII.RO

[Imagine: b_560_95_1.png]

12-29-2014, 06:35 PM,
Mister B Deconectat
Super Moderator

• Dec 2014
  • 107 Posts
  • Subiecte: 38
  • 2

• Puncte: 2,115
(12-05-2014, 03:39 PM)Anti-Fals a scris:
(06-27-2014, 11:27 AM)Lavinia a scris: Au pachete ieftine dar si downtime-urile sunt destul de dese...

(07-27-2014, 05:18 PM)Soare a scris: Au preturi bune dar mai au de lucrat la calitate. Au avut downtime-uri frecvente dar in schimb au oferit suport ok.

Downtime-urile au fost din cauza datacenterului Voxility exact cum s-a intamplat si cu firma nshost de accea si-au schimbat Datacenterul.

(11-14-2014, 10:17 PM)Cpt Pix a scris: Nu imi place aceasta firma.Nu are vechime/clienti nu are/promovare nu are.Deci daca nu au din astea de ce ar avea calitate?

Data viitoare citeste mai bine pe site-ul lor legat de vechime inainte sa faci afirmati false.

Legat de reclama cred ca sunt cei mai corect in privinta asta nu plateste sa vanda ce au clienti din recomandari. http://www.hzone.ro/de-ce-hzone

Legat de clienti care este faza ? decat 1000 prosti ca tine mai bine 1 destept si totusi de ce faci afirmati ca nu are clienti daca habar nu ai ?

Ca tot veni vorba de downtime... uitati dovada. Hzone.ro - 502 Bad Gateway. Pentru mine atata timp cat nu merge site-ul tot downtime este.
nginx

Fişier(e) ataşate Thumbnail(uri)

Reguli Forum:
1. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
2. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
.....
999. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
(Ultima modificare: 12-29-2014, 06:36 PM de Mister B.)

01-30-2015, 11:30 AM,
Anti-Fals Deconectat
Member
*

• Dec 2014
  • 33 Posts
  • Subiecte: 6
  • 0

• Puncte: -257
(12-29-2014, 06:35 PM)Mister B a scris:
(12-05-2014, 03:39 PM)Anti-Fals a scris:

(11-14-2014, 10:17 PM)Cpt Pix a scris: Nu imi place aceasta firma.Nu are vechime/clienti nu are/promovare nu are.Deci daca nu au din astea de ce ar avea calitate?

Ca tot veni vorba de downtime... uitati dovada. Hzone.ro - 502 Bad Gateway. Pentru mine atata timp cat nu merge site-ul tot downtime este.
nginx

Mai citeste si pe siteul lor ce sa intamplat nu face pe desteptu aiurea sau vrei sa iti zic eu ? Muta site-urile pe un nou echipament si inainte sa faci afirmati aiurea mai documenteazate.

http://my.hzone.ro/announcements.php?id=20
(Ultima modificare: 01-30-2015, 11:38 AM de Anti-Fals.)

11-06-2016, 04:45 PM,
Tatu Eugen Deconectat
Newbie
*

• Nov 2016
  • 1 Posts
  • Subiecte: 0
  • 1

• Puncte: 67
1. Suportul lor lasa de dorit.
2. Primeam atac dos el imi spunea sa numai folosesc un anumit addon metamod
3. Am platit pentru un server CS 1.6 pe 3 luni extra taxa 1000 FPS, prima luna 1000 fps apoi 300 fps
4. E imposibil sa folosesti ftp-ul pentru server, se conecteaza apoi iti da disconnect

---

Dupa ce am postat parerea mea despre ei, uitati ce se intampla... "Firma serioasa" ?!?!?!  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup: 

[Imagine: 34S7q6x.jpg]

[Imagine: pfKz9EM.jpg]

[Imagine: RlbAL4E.jpg]

Pe siteul lui scrie 500 fps garantat pentru serverele CS 1.6
(In conditiile in care am platit 1000 fps pentru 3 luni)
[Imagine: daV5PO1.jpg]

Succes cu aceasta firma serioasa, care iti sterge contul direct si iti vinde serverul de cs  :')  :')  :') Jalnic ba!
(Ultima modificare: 11-06-2016, 04:47 PM de Tatu Eugen.)

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|