Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01-19-2015, 02:56 PM,
residens Deconectat
Member
*

• Jan 2015
  • 38 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 1,115
Fondatori.
Buna. Sunt detinatorul unui server cs, mod zombie plague hostat la firma krond si sunt in cautarea unor persoane care ar dori sa primeasca grad decent in schimbul ajutorului cu boosturi, donatii. P/t mai multe detalii ym: resid3nc3
Sloturi;22
mod: zombie plague 4.3
(Ultima modificare: 01-19-2015, 03:00 PM de residens.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

01-19-2015, 05:46 PM,
dyyk Deconectat
Senior Member
**

• Jan 2015
  • 99 Posts
  • Subiecte: 0
  • 0

• Puncte: 2,780
RE: Fondatori.
O intrebare am: pe cine crezi prost? Adica, noi sa iti oferim donatii/boosturi si tu sa ne oferi un grad? Adica sa avem si grija de server, dar sa iti oferim si donatii/boosturi? Am inteles eu bine?
Atunci cand ma plictisesc, ma joc jocuri online pe nejucam.net, un site care imi place.

01-19-2015, 05:56 PM,
residens Deconectat
Member
*

• Jan 2015
  • 38 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 1,115
RE: Fondatori.
(01-19-2015, 05:46 PM)dyyk a scris: O intrebare am: pe cine crezi prost? Adica, noi sa iti oferim donatii/boosturi si tu sa ne oferi un grad? Adica sa avem si grija de server, dar sa iti oferim si donatii/boosturi? Am inteles eu bine?

Oamenii prosti is oameni prosti, fara a crede. Am zis grad decent, deci, fondator si accesele necesare acestuia.
+ Toate donatiile vor fi folosite in dezvoltarea serverului.
(Ultima modificare: 01-19-2015, 05:57 PM de residens.)

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|