Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

03-27-2018, 10:06 PM,
Catalin.P Deconectat
Senior Member
**

• May 2015
  • 49 Posts
  • Subiecte: 13
  • 0

• Puncte: 1,304
FREAKHOSTING.RO - FREAK TEPAR & NESERIOS
Nickname-ul tău: viruseZ
Nickname-ul țeparului: Freak
Link-ul de la profilul de pe forum al țeparului: freak-u62274.html
Email țepar: versiunemobila@gmail.com
Alte date de contact ale țeparului: http://steamcommunity.com/id/freakav
Descriere situație (obligatoriu): HOST & ADDONS
Dovezi (obligatoriu):
Salutare tuturor. Povestea a inceput in luna decembrie. M-am hotarat atunci sa imi deschid un server de CSGO. Cum pe acest copil "FREAK" il stiam de cand am avut eu comunitate am zis "ba ne stim" hai sa deschid server la el cu toate ca a primit reclamatie aici pe extream + de la un Youtuber pe nume "Generalu". Ok am deschis serverul mi-a facut addons-ul etc.Mi-a zis ca are tot. Bineinteles ca el a crezut ca vorbeste cu "copii lui care au erectie cand ii dau add" si nu dupa mult timp vad ca nu am : Sourcebans.Ok, nu am, l-am contactat. Ba "FREAK" ce fac?Ca eu sunt in vacanta in Romania, ca sunt in oras, ca sunt la mortii mamii mele,etc.Ok l-am inteles.Sa instalat si sourcebans.Dupa ce sa vezi?Minunatele probleme cu hostul ( pe atunci avea dedicat la BTS ).Ii zic ( ba am probleme cu serverul.raspuns : trimite tiket la BTS, parca eu aveam de la BTS server. ).Dupa o vreme lunga ca sa nu o mai lungesc, baiatul meu "FREAK" schimba toate ip-urile ( precizesc, am avut bulan si COLO mi-a facut promovare la server, asa random ). Ok, a schimbat si IP-urile.Mi-a dat IP de gazduirejocuri ( ca acolo are serverele dedicate ), am zis OK ! Dupa prima luna ( asta trebuia sa faca din prima ) serverul rula oarecum corect.Nu ne-am mai auzit 2 luni ( decat pentru plata ).Vineri 23.03.2018 imi zice ca face el un addons fara buguri, chestii, trestii.Buuuunnn aici a inceput treaba. Ii zic il vreau !.El, 30 de euro. Ok fratica, ia 30 de euro si pune-l.Mi-a zis ca e in faza de test ( beta ). Am zis bine fie (oricum o sa aiba bug, cica pe server lui de test nu avea ).Am rezolvat in mare parte bugurile si acum na dai la treaba cu server ( AM SERVER DE LA EL TOP 90 ) nu ca si copii care iau host 1 luna apoi inchid.Ii dau tikete "freak, problema etc " " 2 x tiket freak problema ". Azi imi zice ca ce gata ca el are 1tap, ca el are arena, ca el are server de fivem, ia platiti voi suportul ( gen eu sa platesc suport pentru bug-uri ) el deja imi vanduse addons-ul.PAI CUM SA ITI PLATESC SUPORT LA CEEA CE TU AI VANDUT DEJA.CE FACEM SCHIMBAM REGULILE IN TIPUL MECIULUI ? VREAU CEAPA ASTA, 1 LEU, A DA STAI DA-MI 2 LEI CA SUNT OCUPAT EU ! Dupa a inceput ca el este zeu ca el face ca el drege. Ii zic "FREAK" modelele de pe server "se vad mainile de 2 m ". Ce imi raspunde ? Stiu sa rezolv dar nu vreau ( voi rezolva si il voi vinde cu 20 de euro )! BUN !Pai ai zis ca nu are BUG * acum ce faci ? A MAI ZIS IN ADDONS-UL LUI ( restrict map ).Ok unde este ? MAPA DUST 2 ARE BUG ( playerii pot pleca B ).La fel , el il face si il vinde cu 20 de euro.
Aseara 26.03.2018 - a trebuit sa cumpar cu 5 euro un plugin de la Fit|Z ( cel de restrict weapons ) . CA NA "FREAK" mi-a zi s ca nu merge al lui si nu are ce ii face !
Astazi 27.03.2018 - Asteptam sa puna update aliensmods ? De ce ? Pentru ca ti-e lene tie ? Stau pana rezolva aliensmods acesta eroare -> ? https://imgur.com/a/6JW07
Fara alte prostii ( va las mai jos print-uri ). Daca nu sunt necesare dovezile ca acest COPIL INFANTIL CARE MA SI AMENINTA este un prost si tepar, nu stiu atunci ce !
Dovada ca am cumparat acel plugin de la FIT|Z
-> https://imgur.com/a/4Xy24
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  BADCORE.RO - FONDATOR TEPAR FloriNNN 4 1,727 09-05-2014, 12:55 PM
Ultimul mesaj: Andreea
  llg.alexutzu@yahoo.com - Tzepar/Neserios Arjen Robben 4 1,091 09-04-2014, 09:53 PM
Ultimul mesaj: Andreea

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Telefon Android| Informatii Auto | Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Locuri de vizitat|