Bine ati venit pe acest forum, pentru acces complet te rugam sa te inregistrezi!

Daca îti doresti sa afli pareri despre magazinele online, acceseaza acest link:
Pareri Magazin
Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

01-03-2015, 01:37 PM,
residens Deconectat
Member
*

• Jan 2015
  • 38 Posts
  • Subiecte: 1
  • 0

• Puncte: 1,115
RE: Caut persoane cu viziune
(01-03-2015, 12:59 PM)Radu a scris: Daca as reusi sa ii fac sa aduca pareri obiective la produsele alea copiate ar fi super. La serviciile online deja au aparut ownerii site-urilor care mai comenteaza, lucru benefic. Treaba cu produsele din afara trebuie putin gandita, treptat o sa vad ce pot face in privinta asta.
Astept ca designerii de la mybb sa produca o tema responsive ok si apoi va fi si forumul responsive. O sa ofer sume mai mari pentru reply-uri, poate asa se vor gasi posteri adevarati.
Edit: O sa ofer 5 euro la 50 de reply-uri utile/obiective, asa o sa testez viitori posteri si o sa vad si capacitatile lor.
Verifica te rog raspunsurile mele, is destul de bune sau e nevoie sa le fac mai detaliate ? ti-am trimis si PM dar vad ca fara folos. Daca tot ramane asa cum este, let's do the best for it.
(Ultima modificare: 01-03-2015, 01:38 PM de residens.)
Acordă puncte de reputaţie acestui membru
Citaţi acest mesaj într-un răspuns Reply

01-03-2015, 01:45 PM,
Mister B Deconectat
Super Moderator

• Dec 2014
  • 107 Posts
  • Subiecte: 38
  • 2

• Puncte: 2,115
(01-03-2015, 12:59 PM)Radu a scris: Daca as reusi sa ii fac sa aduca pareri obiective la produsele alea copiate ar fi super. La serviciile online deja au aparut ownerii site-urilor care mai comenteaza, lucru benefic. Treaba cu produsele din afara trebuie putin gandita, treptat o sa vad ce pot face in privinta asta.
Astept ca designerii de la mybb sa produca o tema responsive ok si apoi va fi si forumul responsive. O sa ofer sume mai mari pentru reply-uri, poate asa se vor gasi posteri adevarati.
Edit: O sa ofer 5 euro la 50 de reply-uri utile/obiective, asa o sa testez viitori posteri si o sa vad si capacitatile lor.

Mie imi place ideea forumului si structura sa. Mai trebuie lucrat doar la continut, trebuie posturi/reply-uri bine postate pentru ca acest forum sa se evidentieze prin ceva.
Eu pana sa achizitionez un lucru ma documentez foarte bine, am nevoie de pareri cat mai multe pentru a vedea daca fac o achizitie utila. Prin acest lucru trebuie sa iasa in fata acest forum.
Reguli Forum:
1. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
2. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.
.....
999. Nu postati aiurea sau doar pentru +1 pentru ca vi se va sterge mesajul/ban account.

01-06-2015, 10:01 PM,
andreiu16 Deconectat
www.competitii.ro

• Jan 2014
  • 113 Posts
  • Subiecte: 4
  • 13

• Puncte: 3,009
Ar mai fi o chestie: este pe undeva un topic cu recomandari pentru site? Nu-l gasesc ... daca este, va rog sa-mi spuneti care e. Daca nu este s-ar putea face, nu se stie cum zice cineva o idee buna acolo.

Momentan, pana nu uit: recomand sa se faca in asa fel incat cand dai click pe ultimul mesaj psotat de cineva intr-o discutie sa te duca direct la acel mesaj: [Imagine: Capture.jpg]
(Ultima modificare: 01-06-2015, 10:05 PM de andreiu16.)

01-10-2015, 10:37 PM,
JusTs. Deconectat
Fondator PB.RANGFORT.RO
**

• Jul 2014
  • 74 Posts
  • Subiecte: 8
  • 1

• Puncte: 2,253
Stiu ca s-a mai adus acest subiect in discutie dar un chat chiar ar fi foarte bun pentru a-i face pe membri acestui forum sa stea mai mult pe el , sa se cunoasca intre ei , etc.
O alta idee ar fi sa dai grade in functie de thread-uri / posturi
Ex: Din 10 persoane care au 100 de threaduri selectezi 5 care au si cunostinte in mybb si le dai moderator , apoi dintre moderatorii cu 250 de threaduri selectezi 2 care sa fie super moderatorli si mai selectezi inca 2 moderatori simpli dintre 5 persoanea care au 100 de threaduri, si tot asa.
Bineinteles , threaduri facute calumea.
(Ultima modificare: 01-10-2015, 10:37 PM de JusTs..)

Posibile subiecte înrudite...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizualizări: Ultimul mesaj
  Caut WebDesigner Gică95 0 471 01-17-2018, 08:08 PM
Ultimul mesaj: Gică95
  Caut pers fizica sau firma creare site danutserbanescu 0 945 11-12-2015, 12:54 PM
Ultimul mesaj: danutserbanescu
  Caut posteri Radu 9 3,702 09-24-2014, 07:37 PM
Ultimul mesaj: hunterika
  Caut Fondator ! Aleex 0 945 12-21-2013, 04:31 PM
Ultimul mesaj: Aleex

Săritura forum:

Users see this thread

1 Musafir(i)

Mai poti vizita:

Reduceri, Oferte si Promotii| CV - Locuri de Munca| Case Ieftine| Produse Bune| Top Magazine|